Atelier

 

 

 

Atelier Stylu i Wizażu Ambris zajmuje się całkowitym zewnętrznym wizerunkiem. Wykonam makijaż ślubny i okolicznościowy, nauczę indywidualnie trudnej sztuki malowania oka. Mogę zrobić dla Ciebie analizę kolorystyczną lub poddać konsultacji stylistycznej. Zapraszam na zakupy w mieście, szczególnie tych, dla których to udręka, ze mną to będzie przyjemna wycieczka. Jeśli zechcesz zajrzę do Twojej szafy.

 

Pary Młode mogą skorzystać z wspólnego opracowania kompleksowej stylizacji ślubnej. Możemy zaprojektować suknię ślubną i wszystkie dodatki dla pary młodej i wykonać na miejscu. Zajmę się również innymi ważnymi osobami biorącymi udział w uroczystości wykreślone.Suknie Ślubne, Suknie Wieczorowe, Suknie Studniówkowe i na wszelkie wyjątkowe okazje, które nie mają przede mną żadnych tajemnic. Zaprojektuję i wykonam je koncertowo, dopasuję makijaż, fryzurę oraz dodatki.

 

Twojej firmie pomogę przy tworzeniu materiałów promocyjnych i kampanii reklamowej, fotografom przy sesji zdjęciowej. Pięknie ubieram i z klasą rozbieram modelki. Czekam na Ciebie a poczujesz, że jesteś Wyjątkową Osobą.


atelier1

 

atelier2

 

atelier3 atelier4