top of page
4.png

Pracownia z pasją

Nazywam sie Katarzyna Ambroziak i jestem właścicielką i założycielką marki  Ambris. Zajmuję się projektowaniem i szyciem odzieży na zamówienie. Zakres mojej pracy jest bardzo szeroki wykonuje odzież codzienną, sukienki, bluzki, spódnice, kurtki, sukienki wieczorowe koktajlowe, jak również suknie ślubne i balowe. Zajmuje się całkowitym zewnętrznym wizerunkiem. Wykonam makijaż ślubny i okolicznościowy, nauczę indywidualnie trudnej sztuki malowania oka. Mogę zrobić dla Ciebie analizę kolorystyczną lub poddać konsultacji stylistycznej. Zapraszam na zakupy w mieście, szczególnie tych, dla których to udręka, ze mną to będzie przyjemna wycieczka. Jeśli zechcesz zajrzę również do Twojej szafy.

 

Pary Młode mogą skorzystać z wspólnego opracowania kompleksowej stylizacji ślubnej. Możemy zaprojektować suknię ślubną i wszystkie dodatki dla pary młodej i uszyć je w Atelier. Suknie Ślubne, Suknie Wieczorowe, Suknie Studniówkowe i na wszelkie wyjątkowe okazje, które nie mają przede mną żadnych tajemnic. Zaprojektuję i wykonam je koncertowo, dopasuję makijaż, fryzurę oraz dodatki.

 

Twojej firmie pomogę przy tworzeniu materiałów promocyjnych i kampanii reklamowej, fotografom przy sesji zdjęciowej. Pięknie ubieram i z klasą rozbieram modelki. Czekam na Ciebie a poczujesz, że jesteś Wyjątkową Osobą.

Jeśli masz firmę, w której potrzebujesz konstruktora, technologa, który wykona nowy wzór z pełną dokumentacją technologiczną lub szukasz szwalni, która odszyje dla ciebie produkcję, zapraszam do zakładki Szwalnia "KAŚKA", w której jest więcej informacji o naszym zakresie prac i możliwościach.

Narzędzia do szycia
bottom of page