top of page

BEZ OWIJANIA W BAWEŁNĘ

Co mówią nasi klienci

Firma House Martin powstała aby promować polskich projektantów odzieży, torebek i biżuterii w Polsce i na terenie Unii Europejskiej. Wiara w ogromny potencjał artystów polskich oraz niezwykłe możliwości jakie dają otwarte granice to źródło pomysłu pośrednictwa pomiędzy obiecującymi twórcami oraz odbiorcami z Europy. Współpraca z firmą Ambris rozpoczęła się w kwietniu 2011 i zaowocowała już pierwszymi stylizacjami i projektami sukni, które cieszą się dużym zainteresowaniem.

House Martin

Spotkałam się z Panią Kasią na tzw. analizie kolorystycznej z przeglądem szafy..spędziłyśmy 5 godz w domu plus 3 godz na zakupach... Z całego serca polecam! Dzięki Pani Kasi z mojej szafy zniknęły wszystkie ubrania, które wisiały od lat..bo może kiedyś się przydadzą...i wszystko co do mnie nie pasowało...sama bym tego nie zrobiła, rezultat: w szafie zostało 5 bluzek :) ale dzięki temu mogę uzupełniać garderobę w rzeczy, które są dla mnie odpowiednie...zarówno jeśli chodzi o kolor jak i krój. Pani Kasia zajęła się mną naprawdę profesjonalnie. Także, jeśli codziennie rano otwierasz szafę i nie wiesz albo nie masz się w co ubrać..szczerze polecam usługi i spotkanie z Panią Kasią..w pracy już słyszę pozytywne komentarze nt. mojej "odmiany" :)

Polecam pełną profesjonalizmu współpracę z Pania Katarzyną Ambroziak w zakresie stylizacji i wizażu podczas sesji zdjęciowych.

Trójmiejska Grupa Reklamowa

Super współpraca. P. Kasia uszyła mi m.in. zjawiskową suknie ślubną. Ma wyczucie, potrafiła doradzić jednocześnie uwzględniając moje życzenia. Taki fachowiec to skarb. Wracam do niej jak bumerang🙂

Filcem Malowane
by
Anna Skuczyńska

Pani Kasia jest najlepsza ! Uratowała mi skórę, poprawiając moją za małą suknię ślubną 😅 Wszystko konkretnie wytłumaczone, przygotowany plan B w razie gdyby plan A legł w gruzach. Solidny warsztat , kreatywność i rzetelność. A przy tym Pani Kasia jest ciepłym i życzliwym człowiekiem. Z całego serca polecam i serdecznie jeszcze dziękuję.

Dobra jakość materiałów, dobry i miły kontakt.

Mariusz Kmiecik

Świetna współpraca. U pani Kasi szyłam dwie suknie ślubne na wesele. Były one wykonane zgodnie z moimi oczekiwaniami i tym co miałam w głowie. Praca na najwyższym poziomie. Ręczne zdobiony gorset dekoracjami koronkowymi. Bardzo polecam do współpracy.

Agata

Przeróbka sukni ślubnej zamówionej przez internet poszła świetnie, zostały uwzględnione moje uwagi, kontakt bardzo szybki, polecam serdecznie!

Karolina Pawłowska

Świetna krawcowa! Bardzo dobrze zna się na swojej pracy, suknia wyszła świetnie. Polecam :)

Karolina K.

Gorąco polecam! Pani Kasia potrafi doradzić i zdziałać cuda

Bogna Gruszecka

Katarzyna Olszewska

Product Inventory

DODAJ REKOMENDACJĘ

Jak nas widzą?

Czy jesteśmy godni polecenia?

Dziękujemy za przesłanie!

bottom of page