top of page

FAQ

Wszystko, co musisz wiedzieć

KIEDY POWINNAM ZACZĄĆ POSZUKIWANIA SUKNI ŚLUBNYCH?

Najlepiej aby poszukiwania zacząć 6-8 miesięcy przed ślubem.

JAK WYGLĄDA PROCES WSPÓŁPRACY?

Zaczynamy od spotkania konsultacyjnego, na którym tworzymy wstępne szkice. Na następnym spotkaniu ustalamy docelową wersję, zawsze chce aby klientka miała czas na przemyślenie projektu. Kolejno wybieramy tkaninę i dodatki. Przygotowuje wzór próbny do przymiarki, na który nanosimy ostateczne zmianyi i przechodzimy do szycia sukienki docelowej.

CZY MOGĘ ZADZWONIĆ W SPRAWIE NAPRAWY ODZIEŻY?

Tak, wykonuje naprawy, przeróbki lub dopasowanie ubrań.

CZY MUSZĘ MIEĆ SWOJĄ TKANINĘ?

Nie, tkaninę możemy wybrać wspólnie po stworzeniu projektu. Jednak jeśli masz swoją tkaninę możemy stworzyć do niej kreację.

MAM MAŁY BUDŻET, CZY MOŻEMY DOSTOSOWAĆ KREACJĘ DO MOICH MOŻLIWOŚCI FINANSOWYCH?

Tak, zawsze dostosowujemy się do budżetu klientki. Można przy niskim budżecie wybrać tańszą tkaninę i dodatki. Mamy wiele możliwości, aby przy mniejszych finansach również stworzyć twoją wymarzoną kreację.

JAKI JEST CZAS REALIZACJI?

Standardowy czas szycia sukni ślubnej to 2-3 miesiące. Wcześniej musimy omówić szczegóły i wybrać tkaniny, ponieważ ten proces trwa około miesiąca.

JAK POWINNAM PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO PRZYMIARKI? CO ZABRAĆ?

Na przymiarki dobrze jest zabrać ze sobą bieliznę jaką będziemy mieć pod kreacją lub podobną. Każda bielizna leży inaczej, więc dopasowując sukienkę należy to robić do odpowiedniej. To samo tyczy się butów, aby ustalić odpowiednią długość sukienki należy znać wysokość obcasa. Jeśli jesteś jeszcze w trakcie wyboru butów długość możemy ustalić później.

CZY MOGĘ WPROWADZAĆ ZMIANY PODCZAS SZYCIA?

Do pewnego momentu drobne zmiany są możliwe. Musimy jednak pamiętać, że w pewnym momencie szycia, niektóre zmiany będą związane z dodatkowymi kosztami tj. koszt tkaniny lub dodatkowej pracy, która nie była wliczona w ustaloną cenę. Następuje jednak moment kiedy zmiany w sukni są już niemożliwe i o tym informuje.

CZY PRZYMIARKI I PORADY W ATELIER SĄ PŁATNE?

Wszystkie spotkania i przymiarki są wliczone w koszt sukienki. Dodatkowo płatne są konsultacje związane ze stylizacją i wizażem.

CZY MUSZĘ ZAREZERWOWAĆ TERMIN SPOTKANIA?

Tak, rezerwacja jest konieczna. Wtedy mogę się odpowiednio przygotować do konsultacji i dopilnować, aby nic nam nie przeszkadzało.

CZY MOŻE KTOŚ ZE MNĄ PRZYJŚĆ NA SPOTKANIE?

Z doświadczenia wiem, że najlepsza współpraca jest kiedy klientka przyjdzie sama. Wtedy najmniej się krępuje opowiadając o swojej wizji sukni lub innej kreacji. Jednak nie ma problemu aby przyszła z osobą towarzyszącą . Sugeruję aby nie było, więcej niż jedna osoba.

JAKIE METODY PŁATNOŚCI SĄ MOŻLIWE?

Przyjmuję różne metody płatności przelew na konto, blik lub gotówka.

bottom of page